theme wordpress
فست فود

فست فود فلانوفل

فلانوفل کوهک

فست فود فلانوفل واقع در منطقه کوهک ، همانطور که از اسمش پیداست منوی غذاهاش فلافل هست و دونر کباب . جای پارک در قسمت جلویی رستوران به میزان کافی برای مشتریان هست و مشکلی برای پارک ماشین نداریم .

وارد رستوران که بشید مواجه میشید با دکوراسیون پر شده از وسایل دهه شصت و یادآور این دهه برای بسیاری از ماهاست ، از جمله وسایل بازی مثل سگا و آتاری که تا رسیدن غذا میتونید سرگرم بشید ، اما لازم به ذکره هیچکدوم از غذاهای این رستوران سنخیتی با ساندویچ های دهه شصت نداره .

منوی این رستوران بسیار محدوده و حق انتخاب خیلی زیادی بهتون نمیده ، فقط چند نوع فلافل و دو نوع دونر کباب ، فلافل های رستوران به نظر من چندان جالب نبود چون مقدارش کم و قیمتش نسبت به سایر فلافل های سطح شهر خیلی بالاتر بود ، بنابراین دونر کباب رو انتخاب کردم تا شاید دلی از عزا دربیارم .

هنگامی که غذا رو آوردن یک ظرف سالاد کوچیک کنارش بود که گوجه و خیار با برش های نامنظم و اکسترا لارج داشت ، دونر کباب هم تکه های خیلی ریز شده مرغ که در نگاه اول شبیه کنسرو ماهی به نظر میرسید به همراه برش های باریک کلم و نون نازک و خشک ، به نظر بنده این دونر کباب میتونست خیلی بهتر باشه ولی با سلیقه من حداقل جور نبود ( شاید بقیه خوششون بیاد ) . در نهایت سالاد مخصوص این رستوران هم همون برش های نامنظم و بزرگ خیار و گوجه با ورقه های خیلی نازک و خشک نان داشت اما به خودم رحم کردم و از این سالاد صرف نظر کردم .

در نهایت با توجه به قیمت های بسیار بالای غذاها در این رستوران و طعم و ارائه این غذاها دفعه اول و آخری بود که به فلانوفل رفتم .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

بستن